O nas

Rok 1999 to okres, w którym rozpoczął się proces tworzenia naszej działalności. Poprzez zaangażowanie i aktywną pracę, staliśmy się przodującym dostawcą rozwiązań dedykowanych i systemów internetowych (systemów online) w Polsce, dynamicznie zdobywając nowe obszary działania.

SystemyOnline stanowią zestaw narzędzi B2B/B2C adaptowanych do specyficznych wymagań każdego Klienta. Naszą misją jest usprawnienie i usystematyzowanie procesów zachodzących w firmach celem zwiększenia ich efektywności. Dopasowujemy rozwiązania, identyfikujemy i optymalizujemy procesy, które następnie przetwarzamy na procedury. Automatyzacje procesów biznesowych, każdorazowe indywidualne podejście do klienta, projektowanie pod jego specyficzne wymagania, których często nikt nie stworzył wcześniej, traktujemy jako zawodową pasję.

Nasza praca przynosi wymierne korzyści. Odpowiednio zaprojektowany i wdrożony system to między innymi: redukcja kosztów operacyjnych, zwiększenie wydajności personelu, eliminacja możliwości powstawania błędów i konfliktów, stały monitoring zachodzących procesów, możliwość optymalnego wykorzystania zasobów firmy, bieżąca i historyczna analiza danych.

W dobie licznej konkurencji i dążenia do optymalizacji, konkurencyjne zarządzanie powinno być oparte na modelu procesowym. Na modelu, w którym zdefiniowane i zoptymalizowane procedury są znane pracownikom, a praca i procesy są mierzalne i cyklicznie analizowane. Dopiero automatyzacja procesów biznesowych, bieżące wykorzystanie informacji i danych przetwarzanych przez system umożliwia efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem i jego efektywną skalowalność.

Zapraszamy do rozmów.